Dzīvnieku komfortam

Lopbarības maisītāji-izdalītāji.

Mikseris ir ievērojami izplatījies kā lauksaimniecības tehnika kopš pagājušā gadsimta 70-tiem gadiem. Faktiski iekārta ļauj mehanizēt lauksaimniecības dzīvniekiem paredzētas pārtikas sagatavošanu un izdalīšanu, ievērojami samazinot fermera piepūli un optimizējot darbu saimniecībā. Pateicoties miksera vagona izmantošanai, saimniecībai ir iespēja samazināt darba apjomu un izmaksas, tādējādi ļaujot pašai saimniecībai būt vēl konkurētspējīgākai.Mikseri var pielāgot atbilstoši saimniecības vajadzībām un tas ļauj garantēt dzīvniekiem pilnu barības devu 24 stundas vai jebkurā gadījumā saskaņā ar uzrauga izstrādāto programmu. Starp priekšrocībām noteikti ir tas, ka dzīvniekam vienmēr ir viena un tā pati recepte, tādējādi nodrošinot pastāvīgu un viendabīgu maisījumu, kas ļauj dzīvniekiem baudīt maksimālu labsajūtu, nodrošinot stabilu piena izslaukumu. Protams, vienmēr ir iespējams veikt visas vajadzīgās barības devas izmaiņas, pamatojoties uz to, ko nosaka saimniecības vajadzības. Dažādi miksera modeļi Tirgū ir dažādi mikseru modeļi, kas atšķiras viens no otra, pirmkārt, attiecībā uz griešanas un sajaukšanas sistēmu. Miksera veida izvēle ir stingri atkarīga no saimniecības vajadzībām. Tādēļ ieteicams vispirms izvērtēt, kādas ir jūsu saimniecības vajadzības, lai varētu atbilstoši pielāgot mikseri. Galvenie miksera veidi ir pašgājējs mikseris un velkamais mikseris.Pieaugot darbaspēka izmaksām, arvien lielāku popularitāti gūst pašgājēji barības mikseri-dalītāji.

 

Govju komforta matrači Promat

  • Govju komforta matrači
  • Komforta matrači Promat nodrošina kāju stabilitāti
  • mitruma aizsardzību
  • Virsma nav slidena,ir viegli tīrāma,ilgmūžiba kalpošanā un nodrošina komfortu govīm

 

Pēdējo 25 gadu laikā, piena saimniecību īpašnieki no vairāk nekā 50 valstīm,kļuvuši par PROMAT partneriem.Tādejādi uzlabojot komfortu un palielinot saimniecību peļņu, izmantojot PROMAT inženieru izstrādātās guļvietas.

 

 

 

Horizontālie barības jaucēji-dalītāji ir aprīkoti ar diviem horizontāliem sajaukšanas gliemežiem. Šie barības jaucēji-dalītāji ir pieejami sākot no 7 līdz 25 kub/m tilpumam. Raksturojums- vienkāršas un drošas mašīnas viendabīgas barības sagatavošanai,fermās, kur ir augstuma un platuma ierobežojumi.Pieejami modeļi ar aizmugures iekraušanas frēzi