Tehnika

Velkamie un pašgājēji lopbarības maisītāji-izdalītāji gan mazām gan lielām saimniecībām,sākot no 5 cu.m līdz 42 cub.m tilpumā.

Barības dalītājs ir ievērojami izplatījies kā lauksaimniecības tehnika kopš pagājušā gadsimta 70-tiem gadiem. Faktiski iekārta ļauj mehanizēt lauksaimniecības dzīvniekiem paredzētas pārtikas sagatavošanu un izdalīšanu, ievērojami samazinot fermera piepūli un optimizējot darbu saimniecībā. Pateicoties barības dalītāja izmantošanai, saimniecībai ir iespēja samazināt darba apjomu un izmaksas, tādējādi ļaujot pašai saimniecībai būt vēl konkurētspējīgākai.Dalītāju var pielāgot atbilstoši saimniecības vajadzībām un tas ļauj garantēt dzīvniekiem pilnu barības devu 24 stundas vai jebkurā gadījumā saskaņā ar uzrauga izstrādāto programmu. Starp priekšrocībām noteikti ir tas, ka dzīvniekam vienmēr ir viena un tā pati recepte, tādējādi nodrošinot pastāvīgu un viendabīgu maisījumu, kas ļauj dzīvniekiem baudīt maksimālu labsajūtu, nodrošinot stabilu piena izslaukumu.

 

 
Salmu un skābsiena smalcinātāji-izdalītāji

Iekārta sauso vai slapjo produktu smalcināšanai vai sadalīšanai pakaišiem vai barības silē.

Iekārta ir ideāli piemērota, lai pārstrādātu gan sauso šķiedru, gan slapjo produkciju produktus (salmi, kukurūzas stiebri, siens, zāle, u.c.), kuri ir sapakoti apaļās vai kvadrātveida ķīpās, lai to varētu izkaisīt pakaišiem vai barības silē. Produkts tiek padots no aizmugurējām durvīm un pārnests kesona iekšpusē līdz frēzes cilindram, kas ir aprīkots ar nažiem, produktu nogriež un tas tiek tālāk stumts uz sadalošo ventilatoru, kas pēc tam to izpūš uz augšējā pagrieziena atveres pusi.

 

Zāles ārdītāji- vālotāji Pronar

Pronar ražotie karuseļu tipa grābekļi nodrošina ātru nopļautās lopbarības sagrābšanu. Teicami, vienkāršas konstrukcijas, ražīgi, tie piemēroti lielākajai tirgū esošo traktoru modeļiem. Pronar ZKP 300, viena rotora grābeklis,ar darba platumu 3 metri, ar 8 darba pleciem. Katram darba plecam ir 3 dubultie zari. Pronar ZKP 350-vienrotora grābeklis,, darba platums 3,5 metri, ar deviņiem darba pleciem. Katram plecam ir 3 dubultie zari. Grābeklis Pronar ZKP 420 ir viena rotora grābeklis ar darba platumu 4,2 metri , 11 darba pleciem un 4 dubultiem zariem uz katra pleca. Grābeklis Pronar ZKP 460T ir jaunākais modelis Pronar grābekļu sortimentā. Tā ir vienkārša un droša mašīna. Grābekļa ražošanā izmantotie augstas kvalitātes materiāli, nodrošina ilgstošu un nepārtrauktu darbu. Pronar Z460T ir ideāls grābeklis nelielās saimniecībās ar nelielas jaudas traktoriem. Tā darbam pietiek ar traktora jaudu 30 zsp. Savukārt grābeklis Pronar ZKP800 ir ar darba platumu no 7 līdz 8 metriem un nodrošina ražībuu 7 ha/stundā. Atkarībā no vajadzības, vāla platums iespējams no 0,9 līdz 1,9 metriem.Sakabe nodrošina nepieciešamo grābekļa trajektoriju ar traktora. Tandēma tipa balstiekārta nodrošina ideālu reljefa kopēšanu. Tāpat tiek nodrošināta arī šķērs kopēšana, kas jūtami uzlabo darba ražību.

 

Organisko mēslu izkliedētāji Euromilk Buffalo

EUROMILK piedāvā augstas kvalitātes BUFFALO mēslu izkliedētājus. Mašīnas ir veidotas ar lielu precizitāti, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, kas garantē ilgu lietošanas laiku un komfortu. Ideāli piemērota katrai saimniecībai neatkarīgi no lieluma vai ražošanas profila.

Mēslu izkliedētājs pirms krāsošanas ir apstrādāts ar skrošu strūklu, rezultātā tiek novērsta korozija un garantēta izturība

 

 

 
 

Zāles pļaujmašīnas Pronar

Aizmugures uzkares pļaujmašīnas PRONAR PDK 220, PDT 260, PDT 300, PDT 340 ir būvētas uz grizējbrusas PRONAR. Tā nodrošina augstu izturību  pateicoties brusas iekšienē esošjam profilam. Disku pļaujmašīna PRONAR ir aprīkota ar inovatīvas firmas pļaušanas diskiem, kas nodrošina mazu pļaušanas un rotācijas pretestību, līdz ar ko arī mazāku vajadzīgo traktora jaudu uz pļaušanas platumu.Salīdzinot ar trumuļu pļaujmašīnām, tām vajadzīgs par 50% mazājk jaudas, Pateicoties virsmas kopēšanas iespējai, tās nodrošina pļaušanu arī nelīdzenās pļavās un nogāzēs. 

 

Rituļu ietinēji Pronar 245

Ruļļu ietinējs PRONAR Z245 paredzēts saimniecībām ar vidēji lielām un lielām pļavu platībām. Pateicoties hidrauliskajai vadības sistēmai, mašīna ir ļoti vienkārša izmantošanā. Automātiskā ruļļu iekraušana un nokraušana nodrošina maksimāli īsu laiku starp ietīšanas cikiem.Plēves nogriešana notiek automātiski. Ruļļu izkraušana iespējama divos veidos- vai novietojot rulli un sāniem vai arī uz gala, tādejādi atvieglojot iekraušanu transporta piekabē

 

Piekabes

 
Lauksaimniecības angāri un novietnes, rūpniecības ēkas un agrorūpniecības glabātavas. Mēs klientiem sniedzam pilnu konsultāciju pakalpojumu sākot no projekta līdz ražošanai, no piegādes līdz pat montāžai un projekta pabeigšanai.