Salmu smalcinātāji-izdalītāji 

Iekārta sauso vai slapjo produktu smalcināšanai vai sadalīšanai pakaišiem vai barības silē.

Iekārta ir ideāli piemērota, lai pārstrādātu gan sauso šķiedru, gan slapjo produkciju produktus (salmi, kukurūzas stiebri, siens, zāle, u.c.), kuri ir sapakoti apaļās vai kvadrātveida ķīpās, lai to varētu izkaisīt pakaišiem vai barības silē. Produkts tiek padots no aizmugurējām durvīm un pārnests kesona iekšpusē līdz frēzes cilindram, kas ir aprīkots ar nažiem, produktu nogriež un tas tiek tālāk stumts uz sadalošo ventilatoru, kas pēc tam to izpūš uz augšējā pagrieziena atveres pusi.

Strādājot ar frēzes cilindra ātrumu (standarta variantā ir pieejami 2 ātrumi) un iestatot kravas transportiera ātrumu, ir iespējams noteikt griešanas garumu, kas ir aptuveni no 5 līdz 10 cm (atbilstoši produktam). Turklāt iekārta ir aprīkota ar dakšu, kas atrodas frēzes cilindra iekšpusē un to var uzstādīt (novietot tuvumā vai pārvietot), lai dozētu produktu atbilstoši tā cietībai un vēlamajam griešanas veidam.

 Strādājot ar rotora ātrumu (standarta aprīkojumā ir divu pārnesumu ātrumkārba 270-540 apgr.) un ar hidrauliskās izkraušanas borta uzstādīšanu ir iespējams regulēt produkta mešanas attālumu (no aptuveni 1 līdz 12 m).

 

Rezultāti 1 - 2 no 2rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 2 no 2rādīt:     katrā lapā

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Biežāk pirktie

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.